Popis
Najdete nás také na stránkách www.schodolez.cz nebo www.rudl.cz

 Elektrický schodolez LG 2004 - nosnost 130 nebo 150 kg.Elektrický rudl SAL - nosnost 110 až 170 kg.  Elektrický rudl MTK - nosnost 190 nebo 310 kg.  Elektrický schodolez LIFTKAR PT UNI - nosnost 130 nebo 160 kg.  Elektrický schodolez LIFTKAR PT Outdoor - nosnost 120 nebo 150 kg.  Multifunkční elektrický schodolez Explorer - nevyžaduje doprovod.

Obsah
Hledat
Napište nám
English
Cenová nabídka
Home Obsah Hledat Napište nám English Cenová nabídka

Pošta: info@ash.cz Telefon: 734 10 50 70

Home Návrat (Back) Popis Příslušenství Technické údaje Výška 195 cm

Návrat (Back)


MTK - popis a použití

Jak přepravovat náklad po schodech snadno, rychle a bezpečně?

Přeprava těžkých a objemných nákladů po schodech byla dosud jen těžko překonatelným problémem. Takový náklad musel být náročně přepravován ze schodů a do schodů několika lidmi, přičemž jim často hrozilo poškození zad. Díky LIFTKARu je tento způsob přepravy již minulostí.

LIFTKAR MTK - zvláštní rudl
Elektrické přepravní vozíky LIFTKAR mají uvnitř zabudován zvedací elektrický systém, a tak jsou nepostradatelným pomocníkem pro každého, kdo přepravuje objemné a těžké náklady:

Jeden člověk může přepravit náklad:

  • až do 310 kilogramů

  • snadno, bezpečně a rychle (8 -18 schodů za minutu)

  • po schodech jakéhokoliv typu (dokonce i točitých!)

  • také může s nákladem pohodlně a snadno manipulovat na rovině, a to díky pneumatickým kolečkům

MTK – snadno se ovládá a je vhodný pro nejrůznější úkoly

Srdce těchto zdvihacích vozíků tvoří elektrický zdvižný systém s klikovým pohonem. Ten se ovládá elektronickým spínačem, stačí stisknout tlačítko umístěného na pravém držadle. Po uvolnění tlačítka může být náklad vyložen v jakékoli pozici. Převodovka vozíku je chráněna před mechanickým přetížením. Dvojí držadla a sklopný rám umožňují dokonalou kontrolu nad vozíkem v každé pozici.

Součástí zdvihacího vozíku je i rychle dobíjecí bateriová jednotka. Aby byl umožněn dlouhodobý provoz zdvižných vozíků, mohou být tyto baterie rychle dobity přes zvláštní rychlonabíječku používanou v nákladních autech a dodávkách.

Model MTK 310 - Odvede za Vás těžkou práci. Dokonce i tak objemné náklady, jako jsou skříně, kamna, sejfy nebo prodejní automaty, se s ním snadno přepravují. Tento model má v základní výbavě přídavnou automatickou brzdu na hlavních kolech, která umožňuje bezpečnou a snadno řízenou přepravu těžkých nákladů.
Model MTK 190 - Rychlejší než MTK 310. V základní výbavě není zahrnuta automatická brzda, dá se však v případě zájmu k tomuto modelu dokoupit.

Tento nový dopravní vozík lze bez potíží vozit s sebou při dodávkách zboží. Je příruční jako běžný rudl a pokud schody nejsou vyšší než 210 mm, dokáže dopravovat zboží i po točitých a úzkých schodištích. Celková vlastní hmotnost vozíku MTK 310 je 35 kg a MTK 190 je 32 kg. Velké pneumatiky usnadňují obsluhu. K vozíku lze také dokoupit cestovní nabíječku, takže je možno jej nabíjet i v autě.

Popis lze stáhnout ve formátu pdf zde.

                                       


Webdesign info (at) ash.cz Naposledy změněno: 15. 05. 2013