Popis
Najdete nás také na stránkách www.schodolez.cz nebo www.rudl.cz

 Elektrický schodolez LG 2004 - nosnost 130 nebo 150 kg.Elektrický rudl SAL - nosnost 110 až 170 kg.  Elektrický rudl MTK - nosnost 190 nebo 310 kg.  Elektrický schodolez LIFTKAR PT UNI - nosnost 130 nebo 160 kg.  Elektrický schodolez LIFTKAR PT Outdoor - nosnost 120 nebo 150 kg.  Multifunkční elektrický schodolez Explorer - nevyžaduje doprovod.

Obsah
Hledat
Napište nám
English
Cenová nabídka
Home Obsah Hledat Napište nám English Cenová nabídka

Pošta: info@ash.cz Telefon: 734 10 50 70

Home Návrat (Back) Popis Modely Nosné desky Komponenty Doplňky Pro dveře a panely Technické údaje Video

Návrat (Back)


SAL - popis a použití

LIFTKAR SAL je v první řadě velmi obratný ruční vozík s rysy stavebnicové konstrukce a váhou jen 16 kg. Jakmile použijete baterii, váš jednoduchý ruční vozík se náhle stane všestranným pomocníkem. Bateriový motor vám usnadní práci při chůzi po schodech nahoru a dolů. A díky širokým pneumatikám, naplněných vzduchem nebo odolných proti průrazu, je SAL schopný manévrování po běžném povrchu stejně snadno jako normální ruční vozík, který používají profesionálové při přepravě.

S modely SAL je náročnost výstupu po schodech redukovaná na minimum. SAL vystoupá nahoru po schodech krok za krokem. Během sestupu slouží motorická jednotka jako brzda, náklad se tak hladce přesune na další schod. Olejová mechanická spojka poskytuje optimální ochranou při dosednutí kol. Dodatečná elektronická ochrana zabraňuje škodám při event. přetížení. SAL má dvě rychlosti stoupání, pomalejší nebo rychlejší až do 48 schodů za minutu, a je k dispozici v různých různých modelech s různými nosnostmi a rozsáhlou řadou doplňků. SAL tak představuje ideální řešení i pro točité schody a přepravu na omezeném prostoru.

Výhody
Při stoupání se zdvihací noha pevně a bez prokluzování opře o podklad po dobu každého kroku. Tak je umožněna velká rychlost při nízkém příkonu. Extrémně nízká váha vozíku je sama o sobě také výhodou. Bez rychle výměnné baterie je ruční vozík jen o 6 kg těžší než obvyklý ruční vozík. SAL je v podstatě konvenční ruční vozík z hliníku, který může lézt po schodech bez fyzické námahy.

Inteligentní řídicí systém umožňuje jednoduchým stiskem knoflíku přepravovat náklad dvěma rychlostmi. Inteligentní senzorový systém dokonce dovoluje ručnímu vozíku aby našel sám okamžik jeho vlastní přepravy směrem dolů. Jednoduše stačí s ručním vozíkem přijet k okraji schodu. SAL pak sám hladce snižuje výšku dalšího kroku bez stisku jakéhokoli tlačítka. To znamená, že se můžete na 100% soustředit na to, co děláte.
SAL je ideální pro rychlou přepravu a dopravu bez ohledu na přepravovaný náklad.

Profesionální zařízení je tak navrženo pro profesionály .


Webdesign info (at) ash.cz Naposledy změněno: 15. 05. 2013