Software
Najdete nás také na stránkách www.schodolez.cz nebo www.rudl.cz

 Elektrický schodolez LG 2004 - nosnost 130 nebo 150 kg.Elektrický rudl SAL - nosnost 110 až 170 kg.  Elektrický rudl MTK - nosnost 190 nebo 310 kg.  Elektrický schodolez LIFTKAR PT UNI - nosnost 130 nebo 160 kg.  Elektrický schodolez LIFTKAR PT Outdoor - nosnost 120 nebo 150 kg.  Multifunkční elektrický schodolez Explorer - nevyžaduje doprovod.

Obsah
Hledat
Napište nám
English
Cenová nabídka
Home Obsah Hledat Napište nám English Cenová nabídka

Pošta: info@ash.cz Telefon: 734 10 50 70

Home Schodolezy Elektrické rudly Software Aktuality Kontakt Charita

Návrat (Back)
Software - download

Software a ostatní IT služby

Naše společnost nabízí kompletní softwerové i hardwerové služby.

Nabídka projektů:

 • Projekt pro cestovní kanceláře - incoming
  Vynikající řešení incomingové problematiky s mnoha jazykovými mutacemi, a to včetně formulářů obrazovek (česky, anglicky, německy, italsky...). V současné době připravujeme modul, který umožňuje zpracovat data letenek z online rezervací letenek systému Amadeus.
  Česko-anglický popis ve formátu doc lze stáhnout zde.
   

 • Projekt pro cestovní kanceláře - outgoing
  Tento projekt obdobně řeší problematiku outgoingu a je určen jak pro tour operátory, tak pro klasické outgoingové cestovní agentury a kanceláře.
   

 • Rezervační hotelový projekt
  Varianta incomingového projektu určená pro střední a nebo i menší hotely. Umožňuje sledování rezervací a obsazenosti, fakturaci a ostatní výkazy. Přestože v projektu není modul, který řeší problematiku kuchyně, je oblíben pro jeho jednoduché a rychlé ovládání. V současné době se dokončuje jeho poslední část, a to tzv. štafle - odborníci vědí.
   

 • Projekt pro vícesměnné plánování a  evidenci docházky
  Velmi jednoduchým způsobem umožňuje evidenci a plánování docházky pro jedno nebo vícesměnné provozy na úrovni jednotlivých středisek. Jeho základním rysem je precizní přehled o jednotlivých zaměstnancích, jejich přesčasech a již odpracovaných počtech hodin, čímž umožňuje opravdu optimální plánování a obsazenost směn. Pokud se s projektem seznámíte, budete překvapeni mimo jiné i přesností tiskových výstupů včetně podkladů pro mzdové účetnictví. V současné době se dopracovávají jazykové mutace formulářů obrazovek (česky, anglicky...) pro potřebu cizojazyčných uživatelů, např. vedení.
  Dokumentaci ve formátu doc lze stáhnout zde.
   

 • Projekt pro call centrum
  Umožňuje podchytit a evidovat veškerou komunikaci s klienty nebo partnery, a to jak záznamem telefonních hovorů v PC, tak i evidencí veškerých dokumentů, přičemž nezáleží na tom, zda jsou ve formátu pdf, doc, jpg atd. Sledování rozpracovanosti smluv, projektů a hlavně plánování úkolů, úkonů a schůzek je základním předpokladem pro operativní řízení i rozsáhlého týmu spolupracovníků.
   

 • Webové prezentace
  Pokud máte představu, jak by měly vypadat Vaše webové stránky, jste na správné adrese. Preferujeme jednoduché a srozumitelné řešení při použití posledních technologií, nicméně pokud by Vaše stránky měly vypadat jako multimediální kino, tak ani s tím nemáme problémy. Avšak v případě, že nemáte vůbec žádnou představu o své budoucí webové prezentaci, rádi Vám poradíme a společně najdeme optimální řešení.

Základní charakteristikou vytvářených a vytvořených projektů je to, že se jedná o zakázkové práce "na klíč", tedy o projekty, agendy a databáze podle zadání uživatele. Každý projekt je po instalaci dále modifikován dle přání a požadavků zákazníka. A protože neprodukujeme softwer jako krabicové verze, kterým se musí zákazník prostě přizpůsobit, tak se i cena odvíjí podle požadavků zákazníka, počtu licencí, rozsahu údržby, školení apod. Cenová kalkulace je tedy závislá na Vašich požadavcích, nicméně při ní vycházíme z cen, které jsou obvyklé.
 


Webdesign info (at) ash.cz Naposledy změněno: 15. 05. 2013